fbpx

корисна інформація

Супровід

Супровід

 

Тут можна знайти опис етапів підтримки.

1. Ласкаво просимо та контакт

 

Першим кроком пристрою є заповнення інформаційної форми.
Зібрана інформація дозволяє нам краще познайомитися з вами, вашою
сімейною ситуацією, вашим професійним досвідом і вашими інтересами.
Ця інформація допоможе нашим консультантам краще керувати вами в роботі
та секторі, який вам підходить.

2. ПРИЗНАЧЕННЯ НА ПРИЙОМ ДО КОНСУЛЬТАНТА

 

Після того, як форма буде заповнена, ми запрошуємо вас записатися на прийом до одного з наших консультантів, щоб спланувати решту вашого супроводу.

У зручний для вас час зустріч може відбутися в одному з наших великих центрів, по відеозв’язку або по телефону.

3. ВИЗНАЧЕННЯ ПЛАНУ ДІЙ ТА ВИКОНАННЯ

 

Під час зустрічі з вашим професійним консультантом з інтеграції вам допоможе перекладач. Це дозволить вам вільно висловлюватися.
Під час різних інтерв’ю ви будете будувати зі своїм консультантом ваш план дій. Завдяки своєму діловому досвіду і знанням ринку праці він допоможе вам знайти роботу.
Він буде супроводжувати вас крок за кроком в реалізації вашого плану дій відповідно до вашого професійного проекту. План дій персоналізований відповідно до кожного з них. Під час ваших зустрічей ви обговорите теми методів пошуку роботи, адекватність вашого проекту щодо ринку праці та вашої ситуації, оцінку та підвищення ваших навичок, зв’язок з компаніями або підготовку до співбесіди.
Ви також отримаєте підтримку соціального референта для допомоги в пошуку житла. Він проаналізує ситуацію з вашим житлом і визначить ваші реальні потреби в гідному житлі. Він буде супроводжувати вас у кроках, щоб стабілізувати ваше розміщення в 95 або інших регіонах (перевірка впровадження різних можливих допомог, зв’язок з асоціаціями, партнерство з CIISP тощо)

4. ОЦІНКА ПІДТРИМКИ

 

В кінці акомпанементу ваш радник дасть вам баланс українською мовою і баланс французькою мовою. Цей звіт фактично повторює всі етапи вашого супроводу. Ви знайдете зустрічі з вашим консультантом, оціночні тести, цільовий професійний проект та вжиті кроки..